رئیس بسیج حقوقدانان استان خراسان رضوی:

نقش محوری مساجد در ترویج فرهنگ خدمت رسانی عمومی

به گزارش معاونت ارتباطات و اطلاع رسانی سازمان بسیج حقوقدانان خراسان رضوی دکتر فدوی در نشست شورای معاونان این سازمان بر نقش محوری مساجد در ترویج فرهنگ خدمت رسانی عمومی به مردم تأکید کرد.

رئیس سازمان بسیج حقوقدانان خراسان رضوی که در نشست شورای معاونان و مشاوران این سازمان در مشهد سخن می گفت با اشاره به برخی از اقدامات انجام شده توسط این سازمان گفت: سیره علمی و عملی ائمه معصومین (علیهم السلام) به ویژه در حوزه تعامل و مواجهه با مردم باید سرلوحه اقدامات آحاد جامعه اسلامی و مسئولان قرار گیرد و در این زمینه مساجد می توانند به عنوان محور و پایگاه مطلوب برای عرضه خدمت به مردم مورد توجه قرار گیرند.

وی با اشاره به نقش مساجد در زمینه تحولات سیاسی و اجتماعی از صدر اسلام خاطر نشان کرد: همانگونه که مساجد و هیئات مذهبی نقش مؤثر و ارزشمندی در پیروزی انقلاب اسلامی داشتند امروز نیز می توان مساجد را با محوریت مردم به کانونهای ارائه خدمت تبدیل کرد.

دکتر فدوی افزود: همانگونه که مردم در قالب نهادهای انقلابی از جمله نهاد بسیج توانستند گامهای مؤثری در زمینه ترویج فرهنگ انقلاب اسلامی و دفاع از ارزشهای الهی در طول سالهای متمادی بردارند؛ مسئولان و فرهیختگان نیز باید به وظایف، تکالیف و رسالتهای خود در قبال جامعه عمل کنند و در این زمینه حقوقدانان بسیجی همانگونه که قبلا نیز نشان داده اند می توانند منشأ اثر باشند. وی افزود: بسط و گسترش عدالت و امنیت و بهداشت حقوقی وظیفه ای است که از طریق اجرای قانون و احترام به قوانین و مقررات بردوش آحاد جامعه است و انشاء الله این سازمان تلاش خواهد کرد تا با تعامل مطلوب و منطقی با مسئولان در تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گام بردارد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.