رییس سازمان بسیج حقوقدانان خراسان رضوی خبر داد:

ارائه مشاوره حقوقی رایگان در پایگاه های بسیج و مساجد سراسر استان

رییس سازمان بسیج حقوقدانان خراسان رضوی گفت: تلاش ما این است که وقتی یک بسیجی مشکل حقوقی پیدا می کند، به علت هزینه های بالای این موضوع سرگردان و یا حقش تضییع نشود.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوقدانان خراسان رضویِ سرهنگ منصور جهان تیغ گفت: مسائل حقوقی که مردم با آن درگیر هستند، هزینه بر است و برای یک مشاوره حقوقی هزینه زیادی باید پرداخت کنند، یکی از خدماتی که در این سازمان ارائه می شود، ارائه مشاوره و آموزش حقوقی رایگان به بسیجیان و آحاد مردم در پایگاههای بسیج و مساجد سراسر استان است.

رییس سازمان بسیج حقوقدانان خراسان رضوی ادامه داد: این طرح به صورت آزمایشی در برخی از نواحی و شهرستان های استان آغاز شده و برای گسترش این طرح به دنبال ساماندهی حقوقدانان بسیجی هستیم تا بتوانیم آموزش مسائل حقوقی را در سطح جامعه در سراسر استان پیش ببریم.

وی هدف از ارائه این خدمات را اینگونه عنوان کرد:  تلاش ما این است که وقتی  یک بسیجی، مشکل حقوقی پیدا کرد به خاطر هزینه های بالای این موضوع سرگردان و یا حقش تضییع نشود، در وهله اول به دنبال ایجاد شبکه تلفنی برای پاسخگویی تلفنی و در مرحله ی بعد در صدد ایجاد دفاتر سازمان بسیج حقوقدانان برای  پاسخ دهی حضوری در  سراسر استان هستیم.

انتهای پیام /

دسته بندی قوانین پرکاربرد: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.